Teambuilding na lodi s angličtinou

Vždy je stále co zlepšovat a my ve Speak With Me chceme naše lekce dělat origináně a efektivně. Letos v květnu jsme spojili síly se společností Comfogate, která je specialistou na firemní akce a eventy. Připravili jsme týdenní konverzační pobyt na lodi s rodilým mluvčím Robertem Marshallem, majitelem SWM a odborným lingvistou z New Yorku. Angličtina se pro Vás na 7 dní stane denním chlebem, zdokonalíte se jak v běžné komunikaci, tak i v business prostředí, a k tomu všemu zažijete příjemnou zábavu. Neváhejte a vydejte se s námi ''speakovat'' k moři! Vyplouváme letos v září.

Vyměňte kancelář za moře a spojte odpočinek s užitečným. Po celou dobu pobytu nebude jiná možnost než komunikace v angličtině. Kurz bude probíhat různou formou - řešením situací v obchodní sféře, sportovními hrami na vodě i pod vodou, plněním úkolů v přístavu či každodenní náplní posádky lodi. Program bude šitý Vám na míru a jeho náplň se může měnit dle Vašich aktuálních nápadů a požadavků. Během celého teambuildingu nejen upevníte vztahy mezi svými kolegy a zaměstnanci. Získáte také spoustu novým kontaktů a nová přátelství.

Proč Comfogate

Na Comfogate se nám líbí jejich smysl pro detail, vysoká úroveň profesionality a originální nápady, které vytvářejí nevšední zážitek. Spojit síly jsme se rozhodli právě proto, že máme společnou vizi a moderní přístup ke vzdělávání. Zaměřením se na firemní akce cílíme na dlouhodobou spolupráci. Věříme, že spojením našeho ''know-how'' zajistíme vysoký komfort a přínos v oblasti vzdělání a týmové kooperace.

"Comfo Gate je pro mne srdcovou záležitostí. Tato práce mi umožnila získat přátelé nejen mezi obchodními partnery, ale dělat to, co mne skutečně baví, naplňuje a čemu věřím."  
Jitka Závadová, majitelka společnosti

Kdo s Vámi bude ''speakovat''

Na palubě lodi povede konverzaci Rob Marshall, zkušený lingvista z více než 15 letou praxí ve výuce angličtiny v ČR. Jeho lingvistických dovedností vyhledal i bývalý prezident Václav Havel a to už o nečem svědčí. Rob však není jen skutečný profesionál - je hlavně přatelský a pohodový, a to se odrazí v průběhu celého pobytu. Přítomnost rodilého mluvčího Vám pomůže zbavit se nejistoty z mluvení cizí řečí, zvýšit si seběvědomí v anglické komunikaci a získát odvahu k okamžité zpětné reakci. Rob Vám rozšíří slovní zásobu pro business i všední dny, obohatí Vaši mluvu o fráze používané v každodenním životě, a to vše v kouzelném prostředí Chorvatska.

Výhody pobytu

 • každodenní využití angličtiny v běžných situacích
 • rozšíření znalostí v obchodní sféře
 • konverzace s rodilým mluvčím z USA
 • networking - navážete spoustu užitečných obchodních kontaktů
 • získáte nová přátelství
 • upevníte současné pracovní vztahy
 • posílíte spolupráci v týmu
 • nevšední aktivity - paddleboarding, lezení na skálu, plnění úkolů v přístavu atd.
 • co se stane na lodi, zůstane na lodi =)
 • ... a mnohem více
   

Vyplouváme v září

Termín teambuildingu: 9.-16.9.2017

KONTAKTUJTE NÁS NA info@speakwithme.eu nebo na +420 733 331 136

Kontaktujte
specialistu
služeb ještě dnes