Kurzy pro firmy

Jestli dodáváte vaše služby pro místní nebo globální trh, ve Speak With Me vyhovíme právě vašim potřebám. Naši maloobchodní klienti se často chtějí učit jazyk stále rostoucích turistických oblastí. Klienti větších světových firem si zase přejí zlepšit jazykové dovednosti svých zaměstnanců, aby získali náskok před konkurencí. Kontaktujte jednoho z našich specialistů klientských služeb, abyste zjistili více o jazykových auditech a testování.

Poskytujeme také překlady,korektury, tlumočení a konzultace o tvorbě textu. Často pracujeme s klienty na přípravě jednání tím, že s nimi projdeme jejich prezentace a materiály k jednání, nacvičíme jejich ústní projev a asistujeme při diskuzích. Vždy zajistíme, aby bylo jednání přínosné a to i přes jazykové rozdíly.

Máme zkušenosti s dotačními programy IROP (Integrovaný regionální operační program) z Evropské Unie. Kontaktujte nás ještě dnes a zjistěte více informací jak může vaše firma získat dotaci. Rádi vám pomůžeme se zprostředkováním vaši žádosti o poskytnutí dotace a následnou realizací kurzu.

Do you have this basic skill?

“English will maintain and grow its dominance, moving from ‘a marker of the elite’ in years past to ‘a basic skill needed for the entire workforce.”

~Forbes, October 2012

Výuka:

  • na pracovišti: výuka může být uskutečněna v místě vašeho pracoviště v jedné z vašich jednacích místností
  • individuální lekce: jsou poskytovány jednotlivým zaměstnancům, kteří usilují o kvalitnější komunikaci se svými kolegy nebo obchodními partnery
  • příprava ke zkouškám: First Certificate of English (FCE), Cambridge English: Business (BEC), Finanční certifikát (ICFE), Právní certifikát (ILEC)

Můžeme se pochlubit 100% úspěšností v přípravě ke zkouškám!

NOVINKA!

  • Teambuilding: Upěvňování vztahů na pracovišti je nezbytnou součástí správného chodu firmy. Dobře fungující tým je základem úspěchu. Nabízíme vám teambuildingové akce šité na míru, přesně podle vašich představ.

Více informací

Umíme také pozdvihnout vaši konkurenceschopnost v oblasti překladů, korektur, tlumočení a tvorby textu.

Více informací

                                                             

Is your business ready?

“Ready or not, English is now the global language of business. More and more multinational companies are mandating English as the common corporate language… in an attempt to facilitate communication and performance across geographically diverse functions and business endeavors.”

~ Harvard Business Review, “Global Business Speaks English”, May 2012

Kontaktujte
specialistu
služeb ještě dnes