Kurzy pro veřejnost

Ať už cestujete kolem světa, jste student připravující se na zkoušku nebo podnikatel mířící o úroveň výše, ve Speak With Me vám rádi pomůžeme. Připravíme vám výuku přesně na míru a dle vašich požadavků, protože víme, že každý student má specifické potřeby.

Přestože nabízíme lekce v celé škále jazyků, většina našich studentů vyhledává lekce angličtiny z jedním z našich prověřených rodilých mluvčích.

Ať už jste podnikatel mířící o vyšší úroveň, student připravující se na zkoušku nebo cestujete kolem světa, ve Speak With Me vám umíme pomoct.]

Individuální lekce:

  • Lekce v učebně: Jestliže vám novodobé formy výuky nevyhovují a máte raději tradiční prostředí učebny,rádi vás uvítáme v jedné z nich. Budete se učit sami nebo v malých skupinách o 2-5 studentech mající stejnou jazykovou úroveň jako vy.
  • Flexibilní místa vyuky: Ať už upřednostňujete setkání v jedné z našich učeben v Ostravě nebo malebné Čeladné, posezení v kavárně, nebo učení u vás doma, naši lektoři vám připraví výuku přesně podle vašich potřeb.
  • Výuka pro děti: Může být uskutečněna po klasickém vyučování, kdy rádi přijedeme k vám domů, pomůžeme s domácími úkoly a dodatečně doučíme probranou látku.

                                                                                                                     NOVINKA!

  • Golfové lekce: Užijte si individuální lekci v golfovém prostředí s jedním z našich rodilých mluvčích,kteří jsou zapáleni jak do výuky jazyku, tak do golfu. Proč si neudělat z učení zábavu?

Více informací

Překlady, korektury, tlumočení a tvorba textu

  • kontrola prezentací do školy, pomoc s domácími úkoly
  • nacvičení a vypilování ústního projevu a prezentace pro pracovní pohovor

Více informací

Kontaktujte
specialistu
služeb ještě dnes