Partneři

Comfogate

Společnost ComfoGate připravuje týdenní firemní akce na atraktivních místech a pomáhá stmelit tým. Společně připravujeme konverzační pobyty na lodi s rodilým mluvčím, kde nejen stmelíte svůj pracovní tým, ale také se naučíte komunikovat anglicky jak v obchodním prostředí, tak i v běžných situacích.


 

Czech Cool Trade

Poradenská společnost Czech Cool Trade Vám zajistí dotační, personální a ekonomické odborné poradenství. Czech Cool Trade také sdružuje podnikatele v nejprogresivnějšímpodnikatelském klubu ČR Czech Cool Trade.


Grand Wine Club

GRAND WINE CLUB provozovaný společností GWC Bohemia a.s. je prestižním klubem milovníků vína nejen z řad podnikatelů a živnostníků, ale i  manažerů firem, příslušníků svobodných povolání, umělců,duchovních, politiků a úředníků. Všechny spojuje láska k vínu a zájem o vinnou kulturu a historii. Vzájemně si poskytují řadu výhod a všemi vhodnými způsoby se podporují. Vzniká tak přátelská a silná komunita zajímavých lidí. Jste-li klienty našeho člena, požádejte ho, aby Vás vzal na nejbližší klubové setkání sebou.


Digitaal

Společnost Digitaal propojuje klienty s fanoušky na sociálních sítích i vzájemně mezi sebou. Komunikují, inzerují a tvoří komunikační strategie na Facebooku a Linkedin.

Kontaktujte
specialistu
služeb ještě dnes