Proč SWM

Naši lektoři

Pro Speak With Me pracují jen školení a certifikování lektoři, abychom zajistili nejvyšší úroveň jazykových služeb. Pomocí osvědčených učebních metod zaměřených na mluvené slovo, hodnocení a testování znalostí studentů učitelé zjistí jejich úroveň a přizpůsobí hodiny „na míru” tak, aby studenti udělali co největší pokroky co nejrychleji.

Také zaměstnanci „v zákulisí” jsou stejně jako učitelé zapojeni do rozvoje schopností studentů a zabývají se neustálými změnami v oblasti posledních trendů výuky, jazykových služeb a mluveného projevu.

Naši tlumočníci a překladatelé

My ve Speak With Me moc dobře víme, že překlady z jednoho jazyka do druhého nejsou jen záměnou slov, ale že je to také práce s kontextem, tónem a citem pro jazyk. At už je to překlad vědeckého textu nebo webové stránky rockové skupiny, ve Speak With Me zajistíme užití těch správných slov pro dosažení významu, který jste zamýšleli.

Tento přístup uplatňujeme také u našich tlumočnických služeb. Našim překladatelům není prostředí zasedacích místností velkých firem cizí. Vnášíme náš obchodní postřeh a nejlepší úsudek do každého jednání či porady.

Více informací

Co se naučíte

Všechny naše služby jsou poskytovány v americké či britské angličtině, francouzštině, němčině, češtině a dalších více než 30 jazycích. Pomůžeme vám s výukou mluveného a psaného slova v jeho mnoha nářečích a přízvucích díky tomu, že vám domluvíme lektora z daného města či země.

Jednou z našich přidaných hodnot je, že klademe důraz na praktický způsob výuky, který zaručuje postup v každodenní komunikaci a posune vás dál v jazykových dovednostech.

Kontaktujte jednoho z našich klientských specialistů, abyste se více dozvěděli o výuce jazyků a dalších službách.

Kde se budete učit

Ve Speak With Me se můžeme pochlubit tím, že vždy učíme své studenty tam, kde je to pro ně nepříjemnější.

Výuka může probíhat:

  • v našich učebnách v Ostravě a na Čeladné
  • na vašem pracovišti
  • na golfovém hřišti během jedné z naší „Golfové hodině angličtiny”
  • v kavárně
  • u vás doma
  • online přes Skype

Jen vy sami rozhodnete, kde je to pro vás nejpohodlnější.

Učení na míru

Ve Speak With Me chápeme důležitost toho, že každý student by měl pracovat s jemu vyhovujícím lektorem. Jestliže jste našim obchodním klientem, nabídneme vám lektory, kteří kromě své mnoholeté praxe s výukou také disponují zkušenostmi s odbornou angličtinou v různých odvětvích průmyslu.

V případě, že jste si u nás objednali, abychom učili vaše dítě, dodáme lektora, který má zkušenosti s prací s dětmi různého věku.

Naším cílem je být vašim partnerem, nejen poskytovatel jazykových služeb.

Kontaktujte
specialistu
služeb ještě dnes