Služby a produkty

Kromě toho, že vyučujeme jazyky poskytujeme také služby v oblasti jazykových auditů, překladů, korektur a tlumočení. Připravujete-li se na mezinárodní konference nebo na referát na základní škole, Speak With Me vám pomůže od tvorby obsahu až po odevzdání práce. Níže naleznete širokou škálu našich standardních i nových služeb.

Majitel společnosti Speak With Me, s.r.o. Rob Marshall s prezidentem České republiky Václavem Havlem, 1.června 2007. Rob byl požádán, aby přeložil přijímací projev pana prezidenta, který byl vyznamenán za svou charitativní činnost v nadaci Vize 97 u příležitosti stoletého výročí od založení firmy Balakom a.s.

Dotační program

Máme zkušenosti s dotačními programy IROP (Integrovaný regionální operační program) z Evropské Unie. Kontaktujte nás ještě dnes a zjistěte více informací jak může vaše firma získat dotaci. Rádi vám pomůžeme se zprostředkováním vaši žádosti o poskytnutí dotace a následnou realizací kurzu.

Jazykový audit

Jazykový audit je test hodnotící vaše dosavadní jazykové znalosti angličtiny. Audit slouží k určení jazykové úrovně (A1-C2) a pomůže tak při výběru nejvhodnějšího kurzu, jehož cílem je efektivní výuka umožňující postup o úroveň výše. Tento jazykový audit poskytujeme pro klienty zdarma. Součástí je také vypracování časového plánu.

Poskytujeme také nezávislý jazykový audit,který poskytne nový úhel pohledu na firemní výuku a může přinést nové podněty. Díky nezávislému auditu objektivně posoudíme efektivitu vašich lekcí z pozice nezávislého experta. V případě zájmu kontaktujte našeho klientského specialistu, který vám obratem zašle cenovou nabídku.

Překlady

V jazykové agentuře Speak With Me poskytujeme jak obecné i odborné překlady ve více než 100 jazycích, tak překlady notářských listin a smluv. Nabízíme také expresní překlady.

Korektury

Ve Speak With Me chápeme, že psané slovo je jedním z nejnáročnějších prvků jazyka, ať už cizího nebo mateřského. Rádi uděláme korekturu smlouvy, smlouvy, emailové komunikace, webové stránky, školní práce nebo jakéhokoliv jiného dokumentu či textu, který by měl být bezchybný.

Tlumočení

Speak With Me zajistí tlumočníka na celou řadu akcí, jako jsou:

  • neformální setkání
  • mezinárodní semináře
  • konference
  • veletrhy
  • obchodní setkání

Teambuilding

  • Firemní akce na jachtě: Úzce spolupracujeme se společností Comfo Gate připravující týdenní firemní akce na atraktivních místech. Vyměňte kancelář za moře či hory, a spojte odpočinek s užitečným. Vyrazte s námi na jachtu do Chorvatska nebo lyžovat a nechte se inspirovat.
  • Načerpejte síly uprostřed Beskyd: přesuňte se z rušného velkoměsta do malebného prostředí Čeladné, kde vás klid a panenská příroda namotivuje k lepším výkonům. A za odměnu si pak můžete zahrát třeba golf.

Pokud vám však ani jedna z nabízených možností nevyhovuje,nabízíme teambuildingové akce šité na míru, přesně podle vašich představ. Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám vyhovíme.

Tvorba webu a marketingového obsahu

Ve Speak With Me provádíme také korektury textů pro firmy, které mají své webové stránky v angličtině. Naši experti pomůžou s tvorbou obsahu pro prezentace, materiály na jednání, web nebo marketingovou propagaci, tak abyste vynikli mezi konkurencí.

Inovační jazykový software

Speakipedia interní slovník je software uzpůsobitelný pro firmy, který dokáže snížit náklady a vytvořit efektivnější pracovní postupy. Zavolejte nám a my vám rádi představíme Speakipedia software ještě dnes.

Kontaktujte jednoho z našich klientských specialistů,abyste se více dozvěděli o výuce jazyků a dalších službách.

Kontaktujte
specialistu
služeb ještě dnes