Co je u nás nového

15.9.2017

Slavíme narozeniny!

Je září a my slavíme narozeniny! Tento měsíc je to 15 let od založení naší školy.V podnikání ale vyšší věk nevadí. Znamená to, že máme spoustu zkušeností, a tak se na nás můžete spolehnout. Za úspěch si však nezaloužíme dárky jen my, ale především vy!


29.8.2017

Vše dobré jednou skončí


S těžkým srdcem mi dochází, že nadešel čas se s posádkou rozloučit,i když jen dočasně. Také si však uvědomuji, že bych uplynulý týden nevyměnil s téměř žádnou jinou zkušeností v životě.
Nejen že jsme naši cestu úspěšně zvládli a bezpečně se vrátili na břeh, já a moje posádka jsme také nabrali spoustu cenných zkušeností, kterých bychom bez naší plavby na moři nedostáhli:

  • naučili jsme se plavit na lodi a cvičit se v anglické komunikaci ve specifickém prostředí
  • spojili jsme se jako tým a překonaly několik ojedinělých překážek na cestě
  • navázali jsme nové vztahy a přátelství s lidmi, kteří se před plavbou sotva znali nebo neznali vůbec
  • a hlavně jsme si to spolu užili!

 

Rád bych bych touto cestou poděkoval celé naší posádce a pogratuloval jim k úspěšné plavbě. Zvláštní poděkování pak patří Jitce Závadové, naší kapitánce, a společnosti Comfo Gate, s.r.o., díky kterým se tato plavba mohla uskutečnit. Pro naši zkušební plavbu bylo vše perfektně zařízeno a jsem si tak jistý, že plavení se a učení je nejen možné, ale především velmi efektivní.

Těším se na naši další společnou plavbu a tímto bych ráda pozval všechny firemní i soukromé klienty, aby se na této jedinečné údalosti příště podíleli s námi!

Kontaktujte nás ještě dnes a zjistěte jak efektivně zkombinovat cestování, teambuilding a výuku. Velice rádi Vám pomůžeme vytvořit perfektní vyjížďku přesně pro Vás a Váš tým.

Ahoooj!

Robert Marshall
ředitel Speak With Me


24.8.2017

Dobrodružství na v Chorvatsku:Jak důležitá je týmová práce

Náš pan ředitel Rob Marshall je v Chorvatsku na testovací plavbě, aby bylo pro naše teambuildingy vše perfektní. Robert nám poslal zprávu, o kterou se s Vámi chtěl podělit. Zjistíte, že to není na moři tak jednoduché a poklidné jak by se na první pohled zdálo.

''Mít luxusní jachtu je krásná věc. Ale je to také obrovská zodpovědnost. Neměl jsem ani tušení kolik věcí se může během plavby pokazit. Všechny překážky se však ukazují jako příležitost semknout se jako tým.

Včera nám kvůli velkému větru z lodě uletěla matrace a když jsme se ji snažili vylovit, málem jsme se člunem narazili do skal. Náš kapitán křičel jeden rozkaz za druhým, my jsme je poctivě plnili a nakonec se nám podařilo skalám vyhnout a matraci zachránit - díky týmové spolupráci.

Semkli jsme se, sjednotili a nakonec úspěšně postavili nečekané výzvě.

Zatímco nedočkavě vyhlížím další šanci, kdy budeme moct táhnout za jeden provaz, dívám se na nádherný západ slunce a uvědomuju si své štěstí, že mám tak skvělý tým, na který se můžu spoléhnout jak v dobrém, tak i špatném.

Sledujte nás pro více informací. Ahoooooj!''

 


21.8.2017

Teambuilding se Speak With Me

V květnu jsme Vás informovali o naší spolupráci se společností Comfo Gate s.r.o. pořádající teambuidlingové eventy u moře. Zakladatel Speak With Me Robert Marshall právě vyrazil do Chorvatska na testovací plavbu, aby bylo v září vše perfektní. Pokud stále váháte, jestli s námi vyplout či ne, možná Vás jeho slova přesvědčí:

''Už od úplněho začátku jsem pochopil, co je klíčem pro bezpěčnou a pohodlnou plavbu na jachtě:TÝMOVÁ SPOLUPRÁCE! Přitahování lan, zvedání odrazníků, spouštění motoru nebo samotná plavba. To vše vyžaduje sjednocenou týmovou spolupráci - vlastnost, která pomáhá v jakémkoli úsilí každé společnosti.
Neváhejte a naplánujte si Váš příští teambuidling s angličtinou, a rovnou na lodi u moře se Speak With Me a Comfo Gate. Postaráme se, aby se Vás tým stal týmem opravdovým, a to vše v angličtině. Nechte se inspirovat, tento týden budeme sdílet fotky z plavby a možná i ze zákulísí. Sledujte nás na Facebooku nebo LinkedIn a dozvíte se víc!''

Vyplouváme 9. září! Kontaktujte nás pro více informací!


18.8.2017

Zahraniční kurzy

Ve SWM organizujeme i kurzy se zahraničním pobytem, ať už je to Anglie, Amerika, Kanada nebo třeba Austrálie. Pobyty s angličtinou jsou šity na míru, přesně podle Vašich představ a moc rádi pro Vás takový kurz připravíme.
Jeden z naši posledních zahraničních kurzů se konal v Miami. Co na něj student říkal? 

 

 

 

 

,,Můj třítýdenní kurz angličtiny v Miami byl velmi užitečný a pomohl mi zvýšit mou úroveň z B1 rovnou na B2. Zahraniční kurzy Speak With Me velmi doporučuji pro ty, kteří rychle potřebují zlepšit svou angličtinu a nejlépe v přirozeném prostředí Ameriky.'' 

MUDr Miroslav Homza, MBA, Primář Kardiovaskulárního oddělení FNO

 

 

 

 


9.8.2017

Speak With Me slaví 15 let

V září to bude přesně 15 let od založení naší školy. V podnikání však vyšší věk nevadí! Znamená to, že máme spoustu zkušeností, a tak se na nás můžete spoléhnout. Abychom to pořádně oslavili, připravili jsme pro Vás dárek. 

Ano, čtete dobře! My rozdáváme dárky Vám!

Máme 25% slevu pro nové studenty!

  • Rodilý mluvčí: 325 Kč (bez DPH)/45 min*

  • ​Český lektor: 275 Kč (bez DPH)/45 min*

*nabídka platí do 31.8.2017

Rozešlete tuto zprávu svým přátelům, kolegům, známým a rodině.
Ať už jsou úplní začátečníci, rozhodnou se zdokonalit svůj mluvený projev, vylepšit gramatiku nebo okouzlit své kolegy a partnery svou business angličtinou, vždy se to u nás vyplatí.
 

Samozřejmě že ani Vy nepříjdete zkrátka! Pokud k nám přivedete nového studenta,
získáte od nás 3 lekce angličtiny zdarma!


27.7.2017

Zdravíme s letního kurzu!

I během intenzivního letního kurzu angličtiny se nemusí nutně sedět v kanceláři či doma za stolem. Náš vážený klient pan Lindovský vyrazil s Robem Marshallem na procházku po malebné Čeladné, a také se zastavili posilnit do místní chaty, aby své zážitky mohli dostatečně probrat - samozřejmě anglicky.

 

Chtěli byste si také takto pohodově popovídat s rodilým mluvčím? Kontaktujte nás a zařídíme Vám kurz přímo na míru!

 

 

 

 

 


1.7.2017

 

       Nová adresa

   Od 1. července 2017 nás v
   Ostravě najdete na adrese
   Sokolská třída 1263/24
,
   kousek od Nové radnice.
   Kancelář najdete v budově
   Impact Hub
na rohu, kde se
   kříží ulice Sokolská třída a Matiční. 

   Budeme se na Vás těšit!

 

  

 

 

 

Kontaktujte
specialistu
služeb ještě dnes